reklama

Neoficiální koncept hodinek od Googlu na videu

Neoficiální koncept hodinek od Googlu na videu
2013-04-29T07:57:31+02:00
• 29. 4. 2013
2

Zachytili jsme jen několik střípků o tom, že by Google nemusel skončit jen u brýlí. Do spekulací se dostaly hodinky, které se mají začít prosazovat v tomto roce. Sám Apple má pracovat na svém vlastním řešení, ale například Samsung již potvrdil, že mají své vlastní hodinky v přípravě.

0

Samozřejmě ještě bude dlouho trvat, než se nám zde rozjede plný konkurenční boj, ale již nyní se objevují nejrůznější designérské návrhy. Mnohdy skončí u podoby jednoduchého obrázku nebo v lepším případě u celé série. Na Youtube se objevil koncept, kde je i zobrazeno, jak by se takové hodinky ovládaly a co všechno by obsahovaly.

Na video se může dívat dobře, ale z praktického hledisko zřejmě nebudou vyhovovat každému. Navíc samotný design ukazuje, že displej by neměl mít okraje, což je v současnosti téměř nemožné. Jedná se jen o neoficiální koncept, který může být na míle vzdálený od reality.

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Výlet

29. 4. 2013, 15:05

Shut up and take my money!

vypadají dobře, koupil bych si je – problém určitě je tenkost displeje těchto hodinek – když není baterie pod displejem, kde asi je? Proto ty hodinky nemůžou být tak úplně tenké… S tou baterkou je to průšvih, jediné co mě napadá je nějak ji udělat ohebnou a tenkou a strčit do řemínku.. já vím směšné, ale byl bych rád kdyby aspoň 3 dny vydržely…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim