reklama

Samsung Galaxy Note III na fotografii?

Samsung Galaxy Note III na fotografii?
2013-04-29T07:03:16+02:00
• 29. 4. 2013

O Galaxy Note III se již objevují první informace, ale nemůžeme je brát zcela vážně, jelikož do oficiálního představení zbývá ještě dost času. Ačkoliv si nemůžeme být jisti specifikacemi, můžeme zřejmě počítat s Exynos 5 Octa se čtyřmi výkonnými jádry, které se zapínají jen tehdy, pokud jsou 4 slabší příliš vytížené. Samozřejmě se objevují i informace kolem displeje, který by mohl mít 5,9 palce s Full HD rozlišením.

Nedávno se objevila zpráva, že se Samsung rozhodl pro změnu designu a hlavně přikročil k použití jiných materiálů. Mnoho lidí se začalo těšit na konec plastových mobilů od korejského výrobce. Ovšem nyní se objevuje první fotografie, na které má být zachycena aktuální podoba Galaxy Note III, kde nedošlo k výraznější změně designu.

e0e34a1e2df14e89a6ee374d1c5181cc

Fotografie pochází z asijského zdroje, ale dá se pochybovat o její pravosti. Za poslední dobu jsme mohli vidět spoustu povedených klonů nejrůznějších mobilů, a proto by se mohlo jednat jen o další mobil z Číny. Na druhou stranu by to dosti zklidnilo rozvířené vody spekulací, které začaly zacházet i do flexibilních displejů. Nakonec by Samsung mohl jen pokračovat ve starém designu a další novinky by si ponechal na další rok pro Galaxy S5.

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim