reklama

Google Play Store 4.0 s novou ikonou na screenshotu

Google Play Store 4.0 s novou ikonou na screenshotu
2013-04-08T06:42:59+02:00
• 8. 4. 2013

Eileen Rivera pracuje v Youtube a zřejmě přišla o prémie, nebo naopak nějaký bonus dostane. Právě na jejím Google Plus profilu byl zachycen snímek obrazovky, který poodhaluje novou verzi obchodu Play. Zatím neznáme podrobnosti, ale zřejmě se můžeme těšit na uvedení asi v době konference Google I/O 2013. Ačkoliv se jedná pouze o jeden screenshot, můžeme věřit, že by tak nakonec mohl vypadat.

new-google-play-4.0

Nedávno se podařilo získat i instalační balíček vývojářské verze, kde nebyla k dispozici tato obrazovka, takže zde mohou vznikat určité pochybnosti. Ovšem jeden z dříve uniklých screenshotů by odpovídal i tomu dnešnímu.  Přímo na kartě filmů se nachází podobné rozložení záložek jako na hlavní obrazovce.

736aa22b-30bc-4664-980e-59bd0ecb5e9a

Samozřejmě jsme se podívali na rozlišení uniklého screenshotu a to je 960 x 540 pixelů. Tudíž daný snímek obrazovky může pocházet ze zařízení od výrobce Motorola. Na druhou stranu se nám nyní zřejmě poodhaluje nová ikona obchodu Play. V současné době je poněkud jednoduchá a na únicích z minulého měsíce je obsažena současná verze. Na novém screenshotu je již trochu jiná a zatím nemáme lepší kvalitu, abychom odhalili, co je přesně ne ní vyobrazeno.

ico

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim