reklama

Kopie HTC 8S s Androidem v reklamě

Kopie HTC 8S s Androidem v reklamě
2013-04-08T07:03:23+02:00
• 8. 4. 2013
2

Kopie nejrůznějších smartphonů se neobjevují jen v Číně, ale takřka po celém světě. Tentokrát indická společnost Karbonn šla poněkud odlišnější cestou, jelikož ve své domovině uvedla na trh mobil, který se podobá modelu HTC 8S, který jsme u nás recenzovali. Novinka se jmenuje Karbonn A6 a od originálu ji na první pohled nemusíte odlišit tak jednoduše.

a6

Samozřejmě je tento mobil vybaven systémem Android, ale jeho vzhled odpovídá Windows Phone. To ostatně není těžké docílit, jelikož se v obchodě Play nacházejí velmi zdařilé launchery, které vám mohou přeměnit Android do podoby systému od Microsoftu. Většinou máme jen několik snímků podobných zařízení, ale Karbonn uvedl reklamu na tuto kopii.

Výbava tohoto modelu je celkem obstojná, aspoň ve srovnání s cenovkou. Karbonn A6 se prodává přibližně za 100 dolarů, přičemž získáte displej o úhlopříčce 4 palce (WVGA) s technologií IPS, 1GHz procesor a 32 GB interní paměti. Na zadní straně se nachází 5MPx foťák a baterie o kapacitě 1450 mAh. Systém Android je ve verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Zdroj: wpcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jiří Doubravský

8. 4. 2013, 14:17

pokud jde o software, mohlo by to být takhle lepší než originál :-) škoda, že nepoužili silnější hardware když už mají ten 4jádrový mediatek nějakou dobu k dispozici …

Jak může 1 GHz procesor být ultra fast?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim