Domů » Články » Android »
Facebook v minulém týdnu představil svou vizi budoucnosti sociální sítě na mobilních zařízení. Prozatím jsme mohli vidět jen několik ukázek a také první smartphone s tímto launcherem. V druhé polovině dubna by se měli dočkat majitelé několika zařízení, kteří si budou moci nainstalovat Facebook Home, ale jak to již bývá, podařilo se získat instalační balíky před samotným uvedením.
Bohužel i zde jsou omezení a to v podobě, že daná beta verze nefunguje na vyšším rozlišení jak 1280 x 768. Navíc zde musíme varovat, že pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto verzi, činíte tak na vlastní nebezpečí. Pokud tedy rádi testujete, budete si muset nainstalovat rovnou 3 instalační balíky APK:
Mějte na paměti, že se nejedná o dokončenou verzi, takže mohou nastat problémy nebo nefunkčnost. Jestliže nechcete riskovat, budete si muset počkat na 12. dubna, kdy bude uvolněna verze pro první modely.
Zdroj: modaco.com
Domů » Články » Android »
Danny Macho
9. 4. 2013, 9:13na mym htc evo 3d jde, ale nejde se přihlásit… poradí někdo?
Miroslav Růžička
Na Xperii acro S nejde kvůli konfliktu s integrovanou FB aplikací…
Filip
Díky za info. Vyzkoušel jsem na SGSII a jede. :)
malkok
Jde to i na nexus 7?
Karel micka
8. 4. 2013, 15:07Ano,nainstalováno a frčí to
malkok
díky
Ladislav Polický
No, na Nexus S to spíš jen tak pofrkávalo. Po deseti minutách jsem to dal pryč, pomalé a pro mě k ničemu.