reklama

Battlefield 3 běžel na prototypu Tegra 5 video

Battlefield 3 běžel na prototypu Tegra 5 [video]
2013-04-12T16:13:03+02:00
• 12. 4. 2013

Trend navyšování výkonů mobilních zařízení nebere konce. Zatímco nejlepší stroje běží na posledním výplodu Qualcommu, tak konkurence nespí a Nvidia je připravena na několik let dopředu. Tegra 4 je novinkou, která byla představena v nové konzoli Shield tohoto výrobce. Přináší vylepšení grafické stránky, přičemž počet jader procesoru zůstal stejný. Nový čip Tegra 5, značený jako Logan, je ve fázi vývoje a přináší první ovoce. Jde o první SoC založený na architektuře Kepler s podporou rozhraní Direct X11.

Jen-Hsun Huang předváděl investorům demo hry Battlefield 3 a došlo na srovnání s nejnovější generací iPadu. Na ukázce není příliš informací o tom, na jakém nastavení nebo rozlišení je demo spuštěno, nicméně se podařilo engine Frostbite úspěšně portovat na mobilní čipy. Budeme tedy brzy moci hrát nejmodernější počítačové hry na tabletech? Určitě ne v obstojné kvalitě, ale je to možné a reálné.

Za tip děkujeme Ondřeji Holanovi.

Zdroj: androidandme.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat