reklama

Everything.me chce změnit pohled na launchery pro Android

Everything.me chce změnit pohled na launchery pro Android
2013-04-12T13:37:44+01:00
• 12. 4. 2013
2

Android má jednu obrovskou výhodu před ostatními systémy, která spočívá v jeho přizpůsobitelnosti. Nedávno jsme mohli vidět pokus o změnu a nabídnutí něčeho absolutně odlišného. Samozřejmě myslím launcher Chameleon, který se přizpůsobí podle vaší pozice, času nebo čehokoliv, co si navolíte. Tento projekt se stále rozvíjí, ale mnohé nepřesvědčil. Nedávno byl představen nový pokus, ale tentokrát se ujal slova Facebook. Dnes tu máme novinku se jménem Everything.me.

unnamed (4)

Jedná se taktéž o launcher, ale jeho cílem není přetvořit váš systém Android do podoby, která zde ještě nebyla. Jeho hlavní výhoda se skrývá ve funkcionalitě. Na krátkém videu níže se můžete podívat, jak rychle se dokáže přizpůsobit  tomu, co právě chcete nebo hledáte. Například chcete cokoliv od zpěvačky Adele a launcher se postará o vše. To znamená, že se na danou chvíli změní tapeta, pustí se hudba a nabídnou se aplikace, které nabídnout právě vyhledávanou frázi, v tomto případě Adele.

Jsou zde omezení, a ačkoliv video vypadá pěkně a lákavě, většinou se soustředí jen na známá jména celebrit, jídel, filmů a tak podobně. Nenachází se zde nic speciálního, jak tuto funkci aktivovat. Stačí použít hlasové vyhledávání Googlu a launcher Everything.me se postará o zbytek.

V tuto chvíli má celý projekt zajištěné financování od investorů, a dokonce jsou zde partneři, kteří zvažují integraci do svých systémů, ale prozatím je vše ve fázi beta. Bohužel aplikace není v tuto chvíli dostupná v České republice, ale snad se to změní, abychom mohli otestovat tuto novinku.

logo-app EverythingMe Launcher EverythingMe Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nelze stahnout v České republice

Vladimír Štíbr

12. 4. 2013, 18:24

Je to napsané v článku

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim