reklama

Sony Ericsson Julie s WP na prodej

Sony Ericsson Julie s WP na prodej
2013-03-01T14:14:37+01:00
• 1. 3. 2013
1

V dnešní době na trhu již nenajdete mobilní telefony se značkou Sony Ericsson – nyní už jen Sony. Samozřejmě sama společnost při svém přechodu experimentovala s všelijakými prototypy, na kterých byly testovány nejrůznější verze systémů. Dlouho se spekulovalo o Windows Phone smartphonu, ale dnes již víme, že se Sony rozhodlo pro Android, ale nyní nově i Firefox.

$(KGrHqN,!rUFEt99Go5jBRLgKWvvyw~~60_12

Na eBay se objevilo zařízení, které se nikdy neprodávalo, díky čemuž se jedná o celkem zajímavý unikát. Jmenuje se Sony Ericsson Julia a disponuje systém Windows Phone 7 z května 2010. Bohužel se jedná jen o prototyp, který by potřeboval trochu dokončit. Vyskytují se u něj problémy s voláním, kamerou a Bluetooth. Bohužel neznáme přesné specifikace, ale tento konkrétní model disponuje 16GB vnitřní pamětí a 8MPx zadním fotoaparátem.

$T2eC16Z,!)!E9s2fDO1UBRLgKUsUT!~~60_12$(KGrHqF,!q8FDu+Q4qeZBRLgKcvHLg~~60_12

Samozřejmě jste si nemohli nevšimnout, že se jedná o model s QWERTY klávesnicí, což všemu dává ještě větší punc exkluzivity. K tomu se dá jen dodat, že existuje jen 7 exemplářů modelu Julia. V tuto chvíli zbývá ještě týden do ukončení aukce. Zatím je těžké odhadovat, za kolik eur se nakonec prodá. S největší pravděpodobností se bude jednat o jeden z nejlepších sběratelských kousků. Jen si to sečtěme. Mobil, který nikdy nebyl vyroben společností, která se dnes jmenuje jinak, a systém Windows Phone v její nabídce nikdy nebyl. Navíc je zde hardwarová klávesnice.

Zdroje: ebay.nl, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

David Pavlík

1. 3. 2013, 20:09

Nemá to být Jolie?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim