reklama

Převody měn podle aktuálního kurzu (Android)

Převody měn podle aktuálního kurzu (Android)
2013-03-11T11:40:00+01:00
• 11. 3. 2013

V zahraničí, ale i při nákupech přes internet jste se jistě setkali s cizí měnou, kdy jste chtěli vědět, jaká je přesná částka po přepočtu v české měně. Již nějakou dobu je na Google Play k dostání aplikace s názvem Currency Converter od slovenského vývojáře halmi.sk.

Aplikace nabízí zadání vámi určené měny a poté se ihned zobrazují ceny cizích měn podle aktuálního kurzu. V nastavení si můžete zvolit 4 vámi zvolené měny, které se zobrazí při každém zapnutí. Aktualizace probíhá položením otázky při zapnutí. Ta zní, zdali chcete kurzy aktualizovat, či nikoliv.

unnamed unnamed (1)

Currency converter používá kurzy měn z Evropské centrální banky, nebo z vámi zvolené banky. Velkou výhodou je, že vše může pracovat Off-line, avšak kurzy nebudou aktuální, nýbrž podle poslední aktualizace kurzů. Na Google Play se nachází tato vychytávka ve dvou verzích – zdarma a placená bez reklam za velice příjemných 19Kč.

logo-app Konvertor měn halmi.sk Zdarma ANDROID logo-app Currency converter plus halmi.sk 1,02 US$ ANDROID

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim