reklama

Google Now pro iOS za dveřmi – uniklo video

Google Now pro iOS za dveřmi – uniklo video
2013-03-14T21:46:46+01:00
• 13. 3. 2013

Již jsme mohli vidět hodně soubojů mezi Siri a Google Now a mnohdy byl výsledek zřejmý. Asistentka od Applu je společenštější a služba od Googlu je rychlejší. Společnost z Mountain View má nyní v přípravě svou službu i pro iOS, aspoň o tom svědčí video, které bylo na malou chvíli dostupné na Youtube. Následně bylo okamžitě staženo. Redaktoři Engadgetu požádali Google o vysvětlení a odpovězení na několik dotazů, ale firma zatím mlčí a dělá mrtvého brouka.

3-11-2013googlenowios

Ačkoliv ukázka Google Now byla stažena, tak se ji podařilo stáhnout a nyní je k dispozici ke zhlédnutí. Nemá ani minutu, ale ukazuje, že Google Search pro iOS získá Now pomocí aktualizace. Na Androidu stačí jedno gesto, kterým službu otevřete. Na jablečném systému budete muset zapnout Search a až po té jedním gestem se dostanete ke kartám.

Engadget má jisté pochybnosti o pravosti videa, ale jak sami poukazují, tak bylo namluveno stejnou ženou, kterou jsme mohli slyšet u videa Google Now pro Android. Zatím tyto informace můžeme řadit mezi úniky, ale asi se co nevidět majitelé iPhonů a iPpadů dočkají Now. Doposud jsme si ani nemysleli, že by se Google pustil do souboje se Siri na její domácí půdě. Jaký bude výsledek této přestřelky služeb? V tuto chvíli si musíme počkat, jestli vůbec dojde k aktualizaci, zatím totiž není k dispozici.

Ukázka Google Now pro Android

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim