reklama

Neznámý prototyp smartphonu od Motoroly na videu

Neznámý prototyp smartphonu od Motoroly na videu
2013-03-14T10:49:40+01:00
• 13. 3. 2013

Již nějakou dobu se snažíme ulovit aspoň malý náznak informací o projektu X Phone od společnosti Motorola. Můžeme jen říci, že se připravuje nový model, kde bude mít hlavní slovo Google. Nyní se na asijském webu objevilo video zachycující neznámý prototypu smartphonu, který se liší svým designem od současných mobilů Motoroly.

Tinhte_Motorola_Xt912a-12_large_verge_medium_landscape

V tuto chvíli nemáme ani kódové označení, takže je těžké jej jakkoliv pojmenovat. Bohužel se asi nejedná o produkt projektu X Phone, jelikož samotné specifikace nesvědčí o top modelu. K dispozici je Qualcomm Snapdragon S4 Pro (nebo 600) s grafikou Adreno 320, 2 GB RAM a displej o úhlopříčce 4,65 palce s rozlišením 720p.  Zřejmě je zde využita technologie AMOLED (případně OLED) a hustota pixelů je 320 ppi. Baterie má kapacitu 2200 mAh.

Tinhte_Motorola_Xt912a-7

Prozatím se nejedná o nijak úchvatné specifikace, ale samotný design tohoto modelu je naprosto odlišný od nové řady Razr. Zdroj upozorňuje na to, že zde není vyjímatelná baterie a jedná se o unibody. Například samotný reproduktor na zadní straně je umístěn pod jemným děrováním do krytu. Svou velikostí se dá srovnat s iPhonem 5, ale svým vzhledem mi připomíná Nexus 4. Samotný systém Android neobsahuje těžké modifikace od Motoroly, ale zřejmě se jedná o další důkaz přechodu na čistou formu systému. O něčem podobném jsme vás již informovali. Nyní se podívejte na video s tímto neznámým prototypem.

Zdroje: tinhte.vn, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim