Sony – další top model ještě letos ? Spekulace

Sony – další top model ještě letos ? [Spekulace]
2013-02-16T10:17:01+02:00
• 16. 2. 2013

Na blogu Sony Xperia se objevily informace o možném modelu dalšího smartphonu od Sony, který by mohl být uveden již v druhé polovině tohoto roku. Na stránkách html5test.com se objevilo tajemné zařízení s modelovým číslem C6802, které by se mělo řadit do high-end kategorie. Tuto teorii podporuje použité označení C680X. Současný top-model Xperia Z používá označení C660X.

Sony-C6802-640x559

Prozatím jediné uniklé specifikace poukazují na displej používající FULL HD rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů a operační systém Android 4.2 Jelly Bean, tedy v podstatě nic odlišného od současné Xperie Z. Rozhodně je potřeba brát tyto informace s velikou rezervou, jelikož jejich původ není ověřený a může se jednat rovněž o podvrh. Na druhou stranu, proč by měla společnost Sony zůstat jen u jednoho topmodelu, když se blíží uvolnění takových zbraní, jakými jsou například procesory Tegra 4, Exynos Octa, nebo Snapdragon 600 a 800, které rozpoutají další boje o pomyslný výkonnostní trůn.

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat