reklama

Nedávné fotky iPhonu 5S patří asi klonu

Nedávné fotky iPhonu 5S patří asi klonu
2013-02-12T11:16:20+01:00
• 12. 2. 2013

Minulý týden se objevily fotografie údajného nástupce současného iPhonu 5, a to přímo z továrny. Ačkoliv se mnozí mohli radovat, že se blíží datum jeho uvedení na trh, tak někteří byli skeptičtí. Dokonce si čtenáři všimli, že se jedná o téměř identické mobily s iPhonem 5.

S největší pravděpodobností se jednalo o podvrh, ale pokud byste si mysleli, že se jednalo jen o iPhone 5, tak to asi není zcela pravda. Odborníci se podívali na některé fotografie a usnesli se na tom, že se vlastně nejedná o smartphone od Applu. Na fotografiích byly zachyceny asi klony, které by mohly prodávat pod nějakým vtipným názvem, který by připomínal ten originální. Nyní se podívejte na jednu fotku, kde jsou popsány součástky, které se nevyskytují v iPhonu 5 nebo jsou do jisté míry odlišné.

fakeiphone5s

Jedním z důkazů má být slot na microSD karty. Zřejmě ani baterie nebude patřit k těm originálním. O zbylých součástkách se ani bavit nemusíme, ale stále zde visí otazník nad tím, jestli se jedná o podvrh, nebo ne. Zajisté se pracuje na nové generaci, ale zatím si budeme muset počkat na další informace. Protentokrát to nevyšlo.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim