reklama

Google Now získá widget

Google Now získá widget
2013-02-12T06:30:58+01:00
• 12. 2. 2013

Již je to nějaký ten pátek, co byla představena služba Google Now. Poslední žhavou novinkou je, že by se měla objevit v systému Chrome OS. Tento týden navíc Google představil novou reklamu na tuto službu, kde zazářil Nexus 4 od LG. Jak se zdá, tak se nejedná o jedinou novinku. Momentálně se připravuje aktualizace aplikace Now, která získá po dlouhé době konečně svůj widget.

SNP_2993002_en_v0

Prozatím budete po něm pátrat marně, ale první důkazy nabídl sám Google na svých stránkách podpory. Nejedná se o jen tak nějaký únik. Zmínky byly nalezeny celkem na třech stránkách, takže se dá počítat s tím, že se widget Google Now objeví velmi brzy. Odhaduji, že se ho dočkáme ještě v tomto měsíci.

Bude zobrazovat zřejmě 3 až 4 aktuální karty, které máte ve službě Now. Ty se budou měnit dle důležitosti a potřeby, přičemž bude reagovat na vaše nastavení karet. Možná si řeknete, že v naší malé zemi tato služba nemá využití, tak mnozí zajisté uvítají, že se jim zobrazí informace o veřejné dopravě, což je nová funkce v ČR. Ta je sice omezená na několik měst, ale to záleží na samotných dopravcích. Dlouhou chvíli čekání na widget si můžete zkrátit poslední reklamou na Nexus 4 a Google Now.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim