reklama

Gresso představil nový Cruiser Titanium se Symbianem

Gresso představil nový Cruiser Titanium se Symbianem
2013-02-11T12:17:38+00:00
• 11. 2. 2013
Thumbnail2

Výrobce luxusních telekomunikačních zařízení, firma Gresso, zahájila prodej nových luxusních zařízení, a to tentokrát s názvem Cruiser Titanium. Přítomný operační systém Symbian asi nezapůsobí, stejně jako ostatní technické specifikace celého modelu, jelikož se snaží na své budoucí majitele především zapůsobit drahým materiálem a precizním způsobem výroby.

Gresso Cruiser Titanium

Tento konkrétní model je vyroben z titanu používaného v leteckém průmyslu, 16 hodin leštěný pomocí speciálně vyvinuté technologie, díky které nabírá na vzácnosti. V limitované edici bude vyrobeno pouze 555 kusů, kde každé zařízení obdrží své vlastní jedinečné číslo. Výrobce tvrdí, že ve skutečnosti je přístroj výsledkem hodně tvrdé práce a kus přesně vyleštěného titanu pochází od jednoho vysoce kvalifikovaného řemeslníka.

Základní specifikace Gresso Cruiser Titanium:

  • Rozměry: 121 x 46 x 12 mm
  • Hmotnost: 106 g
  • Displej: 2-palcový TFT, 262 144 barev
  • Rozlišení: 240 x 320 pixelů
  • Operační systém: Symbian S40
  • Interní paměť: 30 MB, rozšířitelná MicroSD na 2 GB
  • Fotoaparát: 2MPx
  • Baterie: Li-ion 860 mAh

Celý výrobní proces zahrnuje devět etap, kde v prvních šesti telefon absolvuje proces leštění, následně tři fáze ručního leštění s různými brusnými pastami, což vytvoří lesklý kotoučový efekt. Gresso jsou schopni vytvořit hluboce černé barvy prostřednictvím unikátní tónovací technologie, displej z pevné temperované desky skla projde 800 °С a poté rychlým ochlazením docílí zvýšení pevnosti. Co se týče tlačítek, ty jsou celé z oceli a každé z nich ručně leštěné.

K výrobě jednoho kusu je celkem údajně potřeba 52 hodin ruční práce, takže nebude žádným překvapením cenovka začínající na 2500 dolarech (tj. v přepočtu 47 200 Kč).

Gresso Cruiser Titanium

Zdroje: intomobile.com, luxury.gresso.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Nepřipadá mi to jako dobrej tah. Symbian je už mrtvej…

Nedochází vám že lidé kteří tyto telefony kupují nerozlišují co je v tom za systém. Je jim to vlastně uplně ukradený. Náhodou za ten symbian mají plus. Lepší systém pro tlačítkový telefony asi neexistuje.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit