reklama

Vyzkoušejte Windows Phone 8 vzhled pro Android CM10/AOKP

Vyzkoušejte Windows Phone 8 vzhled pro Android [CM10/AOKP ]
2013-01-21T18:07:09+01:00
• 21. 1. 2013

Operační systém Android nabízí mnoho způsobů, jak si změnit uživatelské prostředí díky široké nabídce launcherů. Vybraný launcher si jednoduše nainstalujete, aktivujete a váš systém tak získá nový a svěží vzhled. Pokud však vlastníte custom ROM založenou na AOKP či Cyanogenmod, máte možností ještě více díky zabudovanému přepínači vzhledů.

 

Jedním ze zajímavých vzhledů, který si můžete zdarma vyzkoušet, je Windows Phone 8 CM10/AOKP Theme, jenž je k dispozici na Play Store.

Téma po stažení aktivujte v manažeru témat a následně proveďte restart telefonu. Daný vzhled je k dispozici na Play Store v placené i bezplatné verzi. Pokud se vám zalíbí, tak si nachystejte 57 Kč. Na mém telefonu se bohužel téma podařilo zprovoznit jen částečně, jelikož má ROM jej plně nepodporuje. Pokud se téma rozhodnete vyzkoušet, podělte se s námi o vaše zkušenosti.

logo-app WP8 cm10/10.1/aokp theme Ronak 2,99 US$ ANDROID logo-app WP8 Demo Cm10 Cm10.1 theme. Ronak Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim