reklama

Sheep Jump: povedená 8-bitová arkádovka

Sheep Jump: povedená 8-bitová arkádovka
2013-01-25T21:20:46+01:00
• 26. 1. 2013

Pokud máte rádi klasické arkádové hry s 8bitovou grafikou, jakými například byly Sonic, nebo Donkey Kong, pak by se vám mohla líbit hra Sheep Jump. V ní je vaším úkolem ovládat ovečku tak, aby překonávala všechny překážky, které se jí dostanou do cesty. Před začátkem hry je potřeba provést registraci jménem a heslem, jelikož výsledné skóre se pak porovnává ve výsledkové listině s ostatními hráči.

Než začnete naostro sbírat body, musíte projít úvodním výcvikem, ve kterém si osvojíte ovládání hry. Náročnost se v průběhu hry stupňuje. Zvyšuje se rychlost běžící ovečky a překážky jsou více nahodilé. Hra je doplněna 8bitovou hudbou a zvuky.

Na obrazovce se nenacházejí žádné kontrolní prvky. Ovečka dokáže v závislosti na velikosti překážky udělat malý či velký skok, který ovládáte tahem prstu po displeji zdola směrem nahoru. Náročné pasáže pak můžete překonávat kombinací malého a velkého skoku. Vaše skóre můžete ještě navýšit získáním extra bodů, například za těsné vyhnutí se překážce.

Pokud jste příznivci těchto retro her, určitě si Sheep Jump vyzkoušejte. Hra je ke stažení zdarma na Play Store.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim