reklama

Reactiv Dialer: rychlé vyhledávání kontaktů pomocí funkce T9

Reactiv Dialer: rychlé vyhledávání kontaktů pomocí funkce T9
2013-01-23T14:30:13+01:00
• 23. 1. 2013
2

Pokud požíváte ve svém telefonu ROM založenou na čistém Androidu, tak možná patříte mezi ty, kterým chybí funkce rychlého vyhledání kontaktu přes číselnou klávesnici telefonu. Je tak trochu s podivem, že tato funkce není součástí čistého Androidu včetně nejnovější verze Jelly Bean 4.2. Konkrétně funkce T9 při vytáčení čísla po stisknutí kláves ihned našeptává shodné kontakty. Stačí tak zadat prvních písmena jména kontaktu a ihned se vám zobrazí nalezené výsledky. Proto nemusíte pracně hledat v adresáři a ani ručně vyťukávat telefonní číslo.

Senior vývojář XDA, (Phat7) vyvinul jednoduchou aplikaci zvanou Reactiv Dialer, která do systému integruje klávesnici telefonu. Mezi vlastnosti patří podpora více jazyků, chytré vyhledávání kontaktů, rychlé vytočení posledního volaného čísla, historii volání, možnost editovat předvolené číslo anebo skrýt číselník gestem.

Reactiv Dialer je k dispozici zdarma. Pokud byste chtěli získat podporu více témat simulující například prostředí ICS, HTC nebo TouchWiz, budete si muset připlatit 30 Kč.

logo-app Reactiv Phone Dialer Reactiv Studios Zdarma ANDROID

logo-app Reactiv Phone Dialer plus Reactiv Studios 2,02 US$ ANDROID

Zdroj: forum.xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Michal Dolezal

24. 1. 2013, 8:29

Jako zasadni poznamku bych videl jestli pri pouzivani dokaze Dialer po otevreni smazat neprijate hovory (aby jiz nesvitili) a jestli podporuje korektne vsechny znaky diakritky (coz nepodporuje ani Samsung u SGS3). Tuhle funkci mela nejvychytanejsi MIUI ROM

Lukáš Biel

23. 1. 2013, 15:33

tzn. že oproti exDialeru nepřináší nic nového…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim