reklama

Nokia spustí prémiovou službu Music+

Nokia spustí prémiovou službu Music+
2013-01-28T08:41:05+01:00
• 28. 1. 2013
1

Finský výrobce má pro své smartphony službu Nokia Music, která je poměrně omezená a nedovoluje takovou funkcionalitu, jako je tomu o konkurence. Jedná se vlastně o takové rádio, kde je obsah závislý na vybraném mixu skladeb ze systému. Nyní Nokia oznámila prémiové rozšíření, za které si budete muset zaplatit, ale za to dostanete užitečné funkce navíc. Jakoby se snažila nalákat ještě větší množství zákazníků na placenou službu.

Novinka se bude jmenovat Nokia Music+ a zákazníci si budou moci stahovat neomezené množství hudby do zařízení. Samozřejmě je zde bariéra v podobě velikosti interního úložiště v mobilu. Navíc je zde možnost si stáhnout texty k jednotlivým skladbám. Součástí placeného účtu bude vyšší kvalita poslouchané hudby a to i s ohledem na 2.5G připojení skrze mobilní operátory. Pro stahování s vyšší kvalitou budete odkázáni jen na připojení skrze Wi-Fi.

Kromě výše uvedených novinek budete moci přeskakovat poslouchanou hudbu dle libosti. Abyste nebyli odkázání jen na smartphone s Windows Phone, tak s prémiovým účtem získáte přístup do webové aplikace, kterou si můžete spustit na běžném PC nebo notebooku. Zajisté vás bude zajímat cena, která byla prozatím stanovena na €3.99/$3.99 za měsíc. Nemusí se jednat o konečnou částku, jelikož se může lišit podle země.

Zdroje: conversations.nokia.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jakub Dušek

28. 1. 2013, 14:07

Super to se mi líbí doufam ze to tu bude dostupný

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim