reklama

iPhone 5 vs. BlackBerry Z10 – rozdílné ovládání a porovnání hlasového ovládání video

iPhone 5 vs. BlackBerry Z10 – rozdílné ovládání a porovnání hlasového ovládání [video]
2013-01-22T14:00:00+02:00
• 22. 1. 2013

V Německu se dosti snaží a chrlí jedno video za druhým, na kterých ukazují nejrůznější vychytávky nadcházejícího modelu BlackBerry Z10 od kanadského výrobce. Tentokrát se opět podíváme na některé vlastnosti systému BB10, ale zároveň dojde k porovnání s iPhonem 5 od Applu. Zatím tento souboj nemůžeme hodnotit jako rovnocenný, jelikož nedošlo k oficiálnímu zahájení prodeje mobilů od RIMu a je možné, že se ještě nyní pracuje na ladění.

Na videu níže můžete sledovat, jak je rozdílné ovládání obou smartphonů. Bohužel se jedná o německy namluvené video, ale doprovázející anglické titulky vám napomohou v orientaci.

Je vidět, že s němčinou si BB10 poradilo lépe než Siri, ale jednalo se o poměrně krátký test, podle kterého nelze usuzovat, čí hlasové rozpoznávání je lepší. Zde si musíme počkat na podrobnější test, ale nějaké bonusové body můžeme přičíst na účet RIMu. Největším rozdílem je asi ovládání zpráv nebo webového prohlížeče. Jako základní srovnání celkem podařených mobilů to může stačit, ale je jasné, že o vítězi rozhodnou až samotní majitelé a zákazníci.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim