reklama

Instagram roste: 90 milionů aktivních uživatelů

Instagram roste: 90 milionů aktivních uživatelů
2013-01-20T09:19:05+01:00
• 20. 1. 2013

Velká vlna nevole se zvedala, když Instagram minulý měsíc oznámil změnu svých podmínek k užívání aplikace, které umožňovaly prodávat vaše pořízené fotografie k reklamním účelům. Jenže netrvalo tomu dlouho, jakmile New York Post oznámil, že přes Vánoční svátky klesla aktivita uživatelů z 16,4 milionů na pouhých 12,5 milionu, tak Instagram opět obrátil plachty.

Vrátil podmínky užívání do původního stavu, aby zamezil dalším spekulacím. Sice se objevily informace, že ve výsledku nemohl jen tak prodávat fotografie, ale panika musela být nějakým způsobem zažehnána. Dokonce ani počet aktivních uživatelů nebyl přesný. Proto se raději Instagram nyní chlubí svými čísly, která ukazují, že v současnosti je aktivních 90 miliónů uživatelů. Dále je denně uživateli nahráváno úctyhodných 40 milionů upravených fotografií, které obdrží 8 500 ‚‚to se mi líbí‘‘ a 1 000 komentářů za sekundu.

Na závěr spoluzakladatel Kevin Systrom k těmto číslům dodal, že Instagram nadále pokračuje s vykazováním velmi silného růstu po celém světě a sami jsou nadšeni z vylepšení, se kterým souzní i samotní uživatelé po celém světě. Sice nedávná událost mohla mírně poškodit tuto službu, která je vlastněná Facebookem, tak to zřejmě neovlivní do takové míry její úspěch. Bohužel nemáme k dispozici čísla, která by nám řekla, kolik lidí smazalo svůj účet kvůli zmíněným podmínkám.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim