reklama

ZTE ukáže Grand S na CESu

ZTE ukáže Grand S na CESu
2012-12-24T09:02:22+01:00
• 24. 12. 2012

Výrobní trend posledních několika měsíců, který se snaží nabrat směr 5palcových zařízení, nekončí. Začátek příštího roku opět odhalí další chytré telefony s přerostlým Full HD displejem, které tak zřejmě ovládnou každoroční veletrh CES v Las Vegas. Jedním z představených bude model s názvem Grand S od čínského ZTE, jehož přesnou podobu známe po včerejším úniku.

Tiskový snímek chytrého telefonu ZTE Grand S se včera objevil na internetu, a to necelé 3 týdny před samotným zahájením veletrhu CES v Las Vegas. Zařízení hodlá soupeřit v záplavě 5palcových zařízení s Full HD rozlišením, na kterou se můžeme těšit druhý týden v lednu příštího roku. Společnost ZTE vyvolala zájem o vlajkovou loď už vypuštěním náčrtků, které se objevily na účtu Sina Weiba. Zahraniční server Engadget tomu nasadil korunku, jelikož získal od anonymního zdroje oficiální snímek zařízení určený pro novináře.

Jestliže vás na závěr zajímají bližší hardwarové či softwarové specifikace, zklameme vás. Prozatím s trochou štěstí pro ZTE zůstávají pod rouškou tajemství. Jediná poznámka na webových stránkách veletrhu CES odkazuje na nepředstavený Grand S jako světově nejtenčí 5palcový Full HD smartphone. Líbí? Posuďte sami!

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim