reklama

Vyzkoušejte povedenou klávesnici Kii Keyboard pro Android

Vyzkoušejte povedenou klávesnici Kii Keyboard pro Android
2012-12-25T14:27:12+02:00
ÔÇó 25. 12. 2012
1

Na serveru XDA developers se objevil tip na zaj├şmavou kl├ívesnici, kter├í nese n├ízev Kii Keyboard. Kl├ívesnice se nach├íz├ş v BETA verzi, tak┼że se je┼ít─Ť nejedn├í o hotov├Ż produkt, nicm├ęn─Ť dle prvotn├şch dojm┼» z pou┼ż├şv├ín├ş se jev├ş velice dob┼Öe. Dle tvrzen├ş autor┼» si Kii Keyboard chce p┼Öin├ęst to nejlep┼í├ş ze sou─Źasn─Ť nejpopul├írn─Ťj┼í├şch kl├ívesnic, kter├Żmi jsou nap┼Ö├şklad SlideIT, Swype ─Źi SwiftKey.

Mezi zaj├şmav├ę funkce a mo┼żnosti t├ęto kl├ívesnice pat┼Ö├ş nap┼Ö├şklad podpora predikce, kterou m┼»┼żeme zn├ít z kl├ívesnice SwiftKey, kde se kl├ívesnice u─Ź├ş a n├ísledn─Ť v├ím nab├şz├ş, nebo, chcete-li, na┼íept├ív├í slova, kter├í si mysl├ş, ┼że byste cht─Ťli pou┼ż├şt. Dal┼í├ş je funkce vstupu, kter├Ż pou┼ż├şv├í kl├ívesnice Swype. Jedn├í se o zad├ív├ín├ş textu souvisl├Żm ta┼żen├ş prstu. Kii Keyboard d├íle nab├şz├ş rozs├íhlou sadu ikon Emoji, mo┼żnost zm─Ťny barvy a v├Ż┼íky kl├ívesnice, p├şsma, t├ęmata, obr├ízky na pozad├ş, zm─Ťny re┼żimu pro telefon a tablet a mnoho dal┼í├şch zaj├şmav├Żch funkc├ş.

Aktu├íln─Ť kl├ívesnice podporuje 34 jazyk┼» v─Źetn─Ť ─Źe┼ítiny. V p┼Ö├şpad─Ť, ┼że v├ím nebude sta─Źit syst├ęmov├Ż jazyk p┼Öedinstalovan├Ż v telefonu, bude v├ím nab├şdnuto sta┼żen├ş dodate─Źn├ęho slovn├şku, kter├Ż rozhodn─Ť doporu─Źuji. Kii Keyboard se bude po ukon─Źen├ş beta testov├ín├ş nab├şzet ve voln├ę a placen├ę variant─Ť. Po dobu testov├ín├ş jsou ve┼íker├ę Premium funkce b─Ť┼żn─Ť dostupn├ę, tak┼że si tuto kl├ívesnici m┼»┼żete vyzkou┼íet bez jak├ęhokoliv omezen├ş. V sou─Źasn├ę dob─Ť asi ka┼żd├Ż z v├ís ji┼ż tu svou obl├şbenou kl├ívesnici m├í. J├í osobn─Ť jsem si obl├şbil kl├ívesnici SwiftKey. V┼żdy se v┼íak naskytne mo┼żnost vyzkou┼íet n─Ťco nov├ęho a n├ísledn─Ť porovn├ívat. Pokud Kii Keyboard vyzkou┼í├şte, nezapome┼łte se pod─Ťlit o sv├ę zku┼íenosti.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Super, na tohle jsem ─Źekal.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim