reklama

Samsung oficiálně představil Galaxy Note Premium Suite

Samsung oficiálně představil Galaxy Note Premium Suite
2012-12-29T12:04:37+02:00
• 29. 12. 2012

S blížící se aktualizací na Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean, která bude především určena pro nejnovější generaci zařízení, společnost Samsung odtajňuje její první přesnější podobu. Součástí bude i speciální balíček s názvem Premium Suite, díky čemuž majitelé dostanou více možností.

Práce na aktualizaci pro zařízení Galaxy S II a Galaxy Note trvá Samsungu již nějakou dobu a podle včerejšího oznámení se ledy konečně hnuly ke konečnému výsledku. Majitelé modelu Galaxy Note N7000 můžou v nejbližší době očekávat aktualizaci, která dorazí do jejich zařízení jako první a nebude příliš odlišná od té pro Galaxy S III.

Android 4.1.2 Jelly Bean přinese do Galaxy Note projekt Butter, Google Now, Pop-Up, Photo Note, Easy Clip. Jedna z nich bude i MultiView, která vám umožní zobrazit dvě aplikace na displeji. Více informací o dostupných aplikacích se můžete dozvědět na těchto webových stránkách. Časový rámec postupného uvolňování této aktualizace není znám, ale lze odhadovat v řádu několika následujících týdnů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim