reklama

Samsung oficiálně představil Galaxy Note Premium Suite

Samsung oficiálně představil Galaxy Note Premium Suite
2012-12-29T12:04:37+02:00
• 29. 12. 2012

S blížící se aktualizací na Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean, která bude především určena pro nejnovější generaci zařízení, společnost Samsung odtajňuje její první přesnější podobu. Součástí bude i speciální balíček s názvem Premium Suite, díky čemuž majitelé dostanou více možností.

Práce na aktualizaci pro zařízení Galaxy S II a Galaxy Note trvá Samsungu již nějakou dobu a podle včerejšího oznámení se ledy konečně hnuly ke konečnému výsledku. Majitelé modelu Galaxy Note N7000 můžou v nejbližší době očekávat aktualizaci, která dorazí do jejich zařízení jako první a nebude příliš odlišná od té pro Galaxy S III.

Android 4.1.2 Jelly Bean přinese do Galaxy Note projekt Butter, Google Now, Pop-Up, Photo Note, Easy Clip. Jedna z nich bude i MultiView, která vám umožní zobrazit dvě aplikace na displeji. Více informací o dostupných aplikacích se můžete dozvědět na těchto webových stránkách. Časový rámec postupného uvolňování této aktualizace není znám, ale lze odhadovat v řádu několika následujících týdnů.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat