reklama

Acase Black Diamond III – nejpěknější příslušenství pro poslech hudby?

Acase Black Diamond III – nejpěknější příslušenství pro poslech hudby?
2012-12-29T11:30:48+01:00
• 29. 12. 2012

Pokud se podíváme na trh s příslušenstvím, tak většinou najdeme poměrně stejné koncepty. V oblasti bezdrátový reproduktorů nenajdeme často něco, co je líbivé i oku. To samozřejmě neplatí o Acase Yantouch Black Diamond III, který nabízí lepší prožitek z poslouchané hudby.

Toto zařízení vám umožní bezdrátové spojení s vaším smartphonem nebo tabletem skrze bluetooth. Díky tomu si můžete vychutnat hudbu s reproduktorů o výkonu 3 W. To samozřejmě není hlavní přednost tohoto zařízení. Možná vás ale naláká na svou schopnost měnit barvy.

Je totiž vybaveno LED diodami o různých barvách, díky čemuž si můžete nastavit svou oblíbenou barvu při poslechu hudby. Můžete také využít možnost náhodné změny barev nebo tu je i možnost změny na základě poslouchané hudby. Doslova rozzáří místnost do rytmu. Kromě spojení bluetooth můžete využít i audio vstup a dokonce je k dispozici dálkové ovládání. Cenovka na Amazonu startuje na 120 dolarech, která je trošku vyšší, než bych čekal. Acase Yantouch Black Diamond III se možná nezařadí mezi nejlepší bezdrátové reproduktory, ale rozhodně může nabídnout trochu jiný požitek z hudby.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim