reklama

Samsung Galaxy Music Dock: Nový hudební doplněk

Samsung Galaxy Music Dock: Nový hudební doplněk
2012-12-25T12:00:55+01:00
• 25. 12. 2012

Mobilní trh s příslušenstvím se pravděpodobně už v lednu rozšíří minimálně o jeden líbivý doplněk z řady Galaxy od společnosti Samsung. Zařízení ponese označení Music Dock a mělo by usnadnit majitelům zařízení Galaxy připojit svůj tablet nebo chytrý telefon k domácímu stereo reproduktoru. Výrobek naleznete pod modelovým označení ESP-30B a zřejmě si svoji premiéru odbude během veletrhu CES v Las Vegas, který se koná druhý týden v lednu roku 2013. Uživatelům nabídne microUSB port pro přehrávání hudby a zároveň pro možnost nabíjení připojeného zařízení. Kromě toho taktéž hudební dok podporovat přehrávání prostřednictvím Bluetooth.

Co se týče ceny, tak Amazon v Německu v současné době pomalu začíná tento kousek příslušenství přidávat do své nabídky za relativně vysokou cenu, a to 129,90 Eur (tj. v přepočtu 3 265 Kč). Ačkoliv je momentálně vyprodáno, může být každým dnem k dostání a objednání, proto, jestli vás Galaxy Music Dock zaujal, nezbývá nic jiného než sledovat německý Amazon.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim