reklama

Přípravy na X Phone rozběhnuty?

Přípravy na X Phone rozběhnuty?
2012-12-23T12:47:52+01:00
• 23. 12. 2012
2

Včera jsem vás informoval o nejasném projektu X Phone, který se má nyní vařit v dílně Googlu a Motoroly. K tomu všemu se dokonce objevila zmínka o X Tablet, takže by se dalo říct, že se něco rozhodně děje. V tuto chvíli se toho ví opravdu málo a novináři začali kolem obou firem pátrat.

Zřejmě se podařilo vyčmuchat, že se začínají přípravy na marketing kolem nových produktů. Samozřejmě se může jednat jen o podporu výrobků Motoroly, ale vzhledem k událostem v poslední době, tomu tak moc nevěřím a sázím na přípravy k uvedení X Phone. Indícií k tomu, že se chystá k podchycení reklamy, je najmutí Briana Wallace. Ten stál v posledním roce v čele amerického Samsungu, kde zastával pozici prezidenta pro strategický marketing.

Když se podíváme na to, jak si Samsung poradil s reklamou na nové produkty, tak můžeme tušit, že se jedná o velmi zkušeného člověka, který má co nabídnout. Dokonce v jeho životopise najdeme i pozici prezidenta globálního marketingu u RIMu. Tu zastával před tím, než byl najat Samsungem. Nově má mít podobnou pozici u Motoroly, což by mohlo nasvědčovat, že se chystá opravdu něco velkého.

Dění kolem X Phone se začíná pomalu rozbíhat a snad se dočkáme něčeho pořádného. Můžeme sice jen doufat, ale i tak by to mohlo být poměrně zásadní krok Googoroly. Možná to znamená i to, že se nesetkáme s mobilem Nexus od jiného výrobce. Možná se již celý projekt vyčerpal a je na čase uvést pořádnou pecku. Těšíte se?

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lukáš Babic

23. 12. 2012, 21:36

Tesim se jak malej :), jen doufam, ze kdyz uz tak bude dostupny i zde :D

Jaroslav Dušek

23. 12. 2012, 13:49

Kéžby to byla pravda :-D nechme se překvapit

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim