reklama

5 aplikací ze storu: iPhoní všehochut

5 aplikací ze storu: iPhoní všehochut
2012-12-29T00:07:14+01:00
• 29. 12. 2012

IM+ Pro

Ve vánoční slevě za 0,89 € se jedná o nejlepší volbu chatovací aplikace pro iOS. Oproti free verzi se nezobrazují reklamy a má možnost ukládání historie. Mezi podporované služby patří ICQ, Google Talk, FB chat a mnoho dalších.

Tapped Out

Homer Simpson díky své nepozornosti zničí Springfield a vaším úkolem je pomoct mu s jeho obnovou. V jednoduchém tutoriálu se seznámíte se základními principy hry a dále pak budete plnit úkoly, které vám zadají jednotlivé postavy. Jedinou nevýhodou je nutnost dokupovat tzv. Donuty, bez kterých nikdy nepostavíte některé budovy nebo neodemknete některé postavy.

12 Days

Aplikace od Applu, která po 12 dnů od 26. nabízí zdarma ke stažení něco z nabídky všech Storů. První den to bylo album Maroon 5, druhý den hra Score! Clasis Goals. Další dny na vás čekají. Stahovat můžete zde.

Dáme jídlo

Webový server Dámejidlo.cz nabízí možnost objednat si jídlo ve vybraných městech.  A díky této aplikaci je objednávka ještě snazší.

logo-app Dáme jídlo Developer Zdarma iOS

Expereal

Aplikace na sledování vaší nálady. Čím lepší nálada, tím zářivější barva, jednoduché ne? Aplikace umožňuje propojení s Facebookem, a tak můžete zjistit, jaká je nálada vašich přátel. Rovněž lze jednotlivé zadání označovat pomocí hashtagů a dá se tak dohledat, jaký byl světově nejpoužívanější tag.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim