reklama

Bude mít Samsung Galaxy S IV funkci S-Pen?

Bude mít Samsung Galaxy S IV funkci S-Pen?
2012-12-28T18:34:39+01:00
• 28. 12. 2012
1

Korea nás zásobuje, co se nadcházející vlajkové lodi Samsungu týče, samými novinkami. Je velmi těžké se orientovat v záplavě informací, které proudí internetem. Každopádně široká veřejnost a mobilní komunita netrpělivě očekává jakoukoliv zprávu o tom, jak bude vypadat další generace a co nového přinese.

Nyní se objevily zprávy o tom, že by nový Galaxy S IV mohl obsahovat funkci S-Pen, kterou má jeho přerostlý bratříček Galaxy Note. Ostatně 5″ displej je již dostatečně veliký na to, aby na něm tato funkce náležitě vynikla. Je tedy dost možné, že se nový Galaxy S IV bude prodávat s vysouvacím stylusem a telefon se tak ještě více bude podobat již zmiňovanému Note.

Co se specifikací týče, tak ty se zatím nijak moc nemění. Stále se počítá s tím, že 5″ displej, který by měl mít FULL HD rozlišení. Pohánět by jej měl čtyřjádrový procesor Exynos 5440, vyrobený 28nm high-K metal gate technologií. Dokonce se mluví o tom, že by telefon mohl využívat tzv. ARM big.LITTLE architekturu, která počítá s energeticky efektivním procesorem A7 pro běžné základní operace a s procesorem A15 pro náročnější operace. Vzhledem k zamýšlené funkci S-Pen a obsaženém stylusu by měl telefon širší profil, který by oproti současným 8,6 mm vzrostl na 9,2 mm.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Patrik Rozsypal

28. 12. 2012, 18:54

Osobně tomuto moc nevěřím. Co by v tom případě bylo hlavní výhodou Notu, když by S IV dodávali s S-Pen? Myslím si, že jen kvůli tomu, že by měl Note oproti S IV pouze větší displej by mu hlesly prodeje. 

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim