reklama

Surface se 7 palci jako herní tablet

Surface se 7 palci jako herní tablet
2012-11-06T18:42:25+02:00
• 6. 11. 2012

Již v létě se objevily první informace o zařízení nesoucí název Surface, ale spadalo pouze do kategorie 7palcových tabletů. Následně Microsoft představil současné tablety Surface, a tak trochu se zapomnělo na tuto informaci. Nyní se ozval zdroj webu The Verge a poskytl informace, že se můžeme začít těšit na novinku.

V tuto chvíli by se měl rozjet proces příprav na ostrou výrobu a zřejmě se v nejbližší době dočkáme herního 7palcového tabletu Surface. Ano, bude se jednat o zařízení určené převážně pro hraní her. Tudíž mobilní verze Xboxu, ale v podání moderního doby, kdy se herní svět začíná naklánět spíše k tabletům nebo smartphonům.

Pokud čekáte systém Windows, tak vás asi zklameme. Byť tablet bude založen na architektuře ARM, tak nebude disponovat ani verzí Windows RT. Dle informací bude vybaven proprietárním systémem, který bude využívat jen některé součásti stávajících verzí systému. Navíc ani hardwarové specifikace nebudou obvyklé. Zřejmě se bude jednat o SoC od společnosti Intel, ale změny budou i v oblasti RAM nebo grafiky. Microsoft se k těmto informacím vyjádřil s tvrzením, že je nebude komentovat.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat