reklama

Řada Nexus (za)září v reklamách

Řada Nexus (za)září v reklamách
2012-11-05T10:02:37+02:00
• 5. 11. 2012

Když přijde na reklamy, je Google mistr. O tom asi nikdo z nás nepochybuje. S řadou zařízení Nexus, která se v minulém týdnu objevila, se můžeme těšit na další a další videa, která nás budou lákat ke koupi. Vánoce se blíží, a tak je to ještě o něco smysluplnější než jindy.

Zatím jsou k dispozici 3 videa – v prvním Google představuje všechny 3 aktuálně dostupná zařízení s přídomkem Nexus, tedy Nexus 4, Nexus 7 a Nexus 10. Dozvídáme se, že Nexus 4 je ideální společník pro všechny situace, a to jistě nejen kvůli Google Now, které zde hraje prim. S tabletem Nexus 7 se pak máme ponořit do nejrozsáhlejší kolekce knih (maličko mě to rozesmálo, pardon) a s Nexus 10 si máme užít film na nejvyšším rozlišení, jaké na tabletu můžeme najít. Jednoduché, krátké, přesně ve stylu Googlu.

Druhé reklamní video cílí přímo na tablet Nexus 7. Toto video je přímo zaměřeno na hlavní myšlenku neuskutečněné prezentace – The Playground is Open (Hřiště je otevřené). Říká nám a nabádá nás, abychom se nebáli a hráli si. A využít bychom k tomu mohli třeba právě Nexus 7.

A na závěr jedno, které jste možná již viděli – objevilo se totiž hned při vypuštění nových Nexů do světa.

Jak víme, novinky ještě nejsou mezi lidmi. Start prodeje je plánován na 13. listopadu, a tak můžeme očekávat, že hemžení reklamních spotů teprve začne. Najdete novou reklamu dříve než my? Podělte se o ni s námi a našimi čtenáři!

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat