reklama

Jsme na Google Plus jeden rok soutěž

Jsme na Google Plus jeden rok [soutěž]
2012-11-07T13:00:01+01:00
• 7. 11. 2012
8

Sociální sítě jsou nedílnou součástí i Dotekománie, která působí na Facebooku a Twitteru. Samozřejmostí je pro nás nejsilnější komunita na Google Plus, kde jsme před pár dny překonali velmi pěknou hranici. V tuto chvíli nás sleduje na této síti přes 7100 fanoušků a čtenářů. Jsme za to vděčni, ale dnes je pro +dotekománii významný den i z jiného důvodu.

Je tomu přesně jeden rok od založení profilu na Google+, a tak chceme první narozeniny své nejsilnější komunity oslavit. Mnohdy nás udivuje, jak vášnivě zde diskutujete. Samozřejmě se na nás obracíte s prosbami a my se je snažíme společně s vámi řešit. Přinášíme vám spoustu novinek a mnohdy sami ani nestíháte reagovat. Dokonce díky vám vznikl první pořad, který využívá funkci Setkání, neboli Hangout On Air. Záznamy můžete najít na našem Youtube kanálu anebo v sekci seriály pod názvem Hangout Mobilně.

My jsme si pro vás připravili takový menší dárek. Pokud si dnes stáhnete naši aplikaci Dotekománie, 3 z vás mohou vyhrát 6 měsíců zdarma. A co pro to musíte udělat? Samozřejmě v první řadě stáhnout aplikaci z Play Storu. Pak si ji předplatit na měsíc, ale nemusíte se bát, že by vám ihned strhla částku 25 Kč. Po 7 dnů ji můžete používat zdarma a po uplynutí této doby, se vám teprve zmiňovaná částka strhne z účtu. A co získáte s předplatným i po tuto zkušební dobu aplikace? Přibudou vám funkce navíc, ale hlavně zmizí reklama, a to nejen z aplikace. Pokud se přihlásíte se stejnými přihlašovacími údaji na našem webu, tak ani zde reklamu nenajdete. Díky tomu ochutnáte svět bez reklam.

Po instalaci a aktivaci předplatného napište recenzi a nezapomeňte ohodnotit aplikaci. Poslední věcí je, že se přihlásíte na náš web se stejnými údaji jako do aplikace.  Tím se dostanete do této malé soutěže, kde 3 z vás mohou získat 6 měsíců zdarma. Následně vezmeme celkový součet předplatitelů a rozdělíme jej na 3 části po třetinách. Díky tomu získáme 3 výherce. Neváhejte, soutěž trvá jen do 18:00 8. 11. 2012.

logo-app Dotekománie.cz Brightify Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

já tady tedy žádnou reklamu ani jinde nevidím

Petr Bělík

8. 11. 2012, 0:18

Pak asi používáš nějaký AdBlock. Stačí si DT přidat do vyjímek. Není to fér vůči webům, které jsou živy díky reklamě. ;)

ona je snad obecně reklama fair? celej Google žije z reklamy! kdyby neexistovala reklama, tak by některý kartáčky na zuby nestály 130 Kč a jiný 10,90 :)

sám jsem se dobrovolně rozhodl, že reklamu nesleduju v žádném médiu, tak to prosím respektuj :D

Petr Bělík

8. 11. 2012, 0:48

Nejen Google, i Facebook. Nicméně, některé weby jsou na reklamě závislý, že některé z nich svůj homepage vytapetuji, to už je jejich boj. Pak má návštěvník tendenci stahovat AdBlock. Btw reklamy také nesleduji.

to nic nemění na tom, že Dotekománie pro Android mi nefunguje
ad AdBlock – na cw.cz blokuji i „/ajax/addblock“, protože to už je příliš!
nic na tom nezmění ani fakt, že šéfredaktor je můj kamarád – prostě JÁ si určuji, co chci a nechci vidět, já jsem spotřebitel obsahu! :)

Tadeáš Kříž

10. 11. 2012, 21:58

Reportoval jsi pád aplikace přes play store?

Jinak jsi právě spotřebitel a produkt je placen z reklam a adblock je tedy na urovni warezu svym zpusobem (nebrat doslova).

Matouš Sloboda

7. 11. 2012, 17:33

Bohužel si nemohu objednat předplatné vaší aplikace, protože nemám platební účet. Nicméně jsem si ji stáhl a přihlásit se pod svým google účtem. Budu taky zařazen do slosování?

Richard Goliáš

7. 11. 2012, 13:21

Gratulace.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim