reklama

5 aplikací ze storu, co mě aktuálně baví iOS

5 aplikací ze storu, co mě aktuálně baví [iOS]
2012-11-07T12:00:24+01:00
• 7. 11. 2012

Takovéto a další vozítka budete moci poskládat.

Na iPhonu jsem vyzkoušel neskutečné množství aplikací ale pokaždé se našly nějaké, které mě bavily, které jsem rád používal, ke kterým jsem se rád vracel. Tady je moje aktuální pětka.

Clear

Aplikace Clear dokázala vzbudit obrovský rozruch ještě dříve, než byla skutečně vydána. Bylo to způsobeno videem, které slibovalo nový, netradiční způsob ovládání aplikace na správu úkolů. To, že po vydání aplikace se lidé, jež si ji zakoupili, rozdělili na dva tábory, je ale úplně jiná historie. Mně tato aplikace vyhovuje, umožňuje mi snadnou správu inboxu, seznamu úkolů a to-do listu. Proto se stala jednou ze základních aplikací a život bez ní by byl přeci jen o kousek složitější.

Clear – Udržte si pořádek ve svých úkolech

logo-app Clear Todos Developer Zdarma iOS

Tweetbot

Tuto aplikaci jsem vyzkoušel poprvé na iPadu, když oficiální Twitter klient prošel redesignem a přestal mi, co se funkčnosti týče, vyhovovat. Po několika dnech jsem zakoupil i Tweetbota pro iPhone a nemohu si stěžovat. Je to asi nejlepší aplikace pro Twitter, jaká byla pro iOS a nyní i pro MAC vydána. Uživatelské rozhraní je příjemné a snadné na ovládání. Prostě je vidět, že někdo při navrhování přemýšlel. Jedinou moji výtkou je neschopnost zobrazit vše ze záložky Connection z Twitteru. Respektive dostanete notifikace, ale neuvidíte nic jiného, než to, že vás někdo zmínil.

Nejlepší aplikace pro Twitter, jaké se na iPhone objevila.

Jízdní řády IDNES.cz

Jednoduchá aplikace na hledání v jízdních řádech. Neocenitelný pomocník v případě, že dokonale neznáte všechny spoje ve svém městě, popřípadě když potřebujete rychle zjistit spojení do města dalšího. Dále umožňuje uložení oblíbených zastávek a také nákup SMS jízdenek přímo v aplikaci. Jedná se přímo o oficiální aplikaci idos.cz a osobně si myslím, že je aplikací nejlepší.

Jednoduché a přehledné, takové je rozhrají jízdních řádů.

logo-app Jízdní řády IDOS Developer Zdarma iOS

Bad Piggies

Nejnovější hra od Rovia, vydavatele Angry Birds. Úkol je jednoduchý, dopravit prase ze startu do cíle. K dispozici máte velké množství dílů, ze kterých sestavujete různorodá vozítka. Během cesty musíte překonat všelijaké překážky, jako jsou třeba kopce, různé propasti, ale také bedny s dynamitem. U některých levelů je od začátku jasné, jak je vyřešit, u dalších si naopak budete lámat hlavu docela dlouho. Pokud máte rádi hádanky, je tato hra přímo pro vás.

Takovéto a další vozítka budete moci poskládat.

logo-app Bad Piggies Developer Zdarma iOS

Letterpress

Hra založená na skládání slov. Na začátku máte pole složené z 25 písmen a z nich musíte skládat slova. Za jednotlivá zahraná písmena získáváte po jednom bodu. Když ovšem písmeno obklopíte dalšími svými písmeny, soupeř sice může toto písmeno zahrát, ale nedostane za něj žádné body a ani se toto písmeno nedostane pod jeho “nadvládu”. Samotné hraní probíhá přes Game Center, kdy můžete buď hrát s kamarády, nebo náhodně s jakýmkoliv dalším hráčem. Letterpress je extrémně návykový, takže hraní pouze na vlastní nebezpečí. Pokud ale budete mít potřebu jej vyzkoušet, najdete mě na GC pod přezdívkou Hejla007.

Někdy vyhraváte, někdy prohráváte…

logo-app Letterpress – Word Game Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim