reklama

Google Play Obchod – integrace Google Plus započala

Google Play Obchod – integrace Google Plus započala
2012-11-27T07:49:08+01:00
• 27. 11. 2012
2

Nedávno unikla verze Google Play aplikace pro Androidy a mnozí započali její rozebírání a zkoumání, co se v ní vlastně krývá. Objevili, že pro napsání recenze budete potřebovat Google Plus účet. Nyní se vše potvrzuje a integrace započala, dokonce platí i pro české uživatele.

Konec skrývání za přezdívkami a falešnými účty? Mnozí vývojáři zajásají a konečně se i zde tak trochu přiblíží k lepším a smysluplnějším komentářům a hodnocení. Bez Google Plus účtu si totiž neokomentujete ani jednu aplikaci. Jedná se o zajímavý tah, který by měl přinést trochu srozumitelnosti a férovosti k vývojářům. Sami se podívejte na hlášku, která na vás nyní čeká na Play Storu.

Pokud se ptáte, co se stane s těmi, kteří nezmigrují svůj účet, tak tu mámě další screenshot, který jasně ukazuje, že stávající komentáře budou vedeny jako u Uživatel Googlu.

To je verze pro webový Play Store, ale samozřejmě se to týká také aplikace pro Android, kde na vás čeká obdobná hláška. Dokonce se změnil i formulář pro zadání recenze, kde nyní objevíte svou fotografii a jméno.

Co říkáte na tuto novinku? Jste rádi nebo to berete jako nutné zlo?

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Kříž

27. 11. 2012, 20:32

je mě to jedno, registrovanej tam sem, takže pro mě se nic nemění

Jsem za to rád, doufám, že to pomůže ke zkvalitnění komentářů u aplikací

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim