reklama

Galaxy Nexus dostává Android 4.2?!

Galaxy Nexus dostává Android 4.2?!
2012-11-13T06:40:33+01:00
• 13. 11. 2012
2

Dnešním dnem například odstartoval prodej Nexusů 4 a 10 v Austrálii a zprávy z tohoto kontinentu říkají, že smartphone je v tuto chvíli již vyprodán. Během noci se měla také objevit aktualizace systému u obou zařízení, která mírně překvapila. Největší novinkou jsou ale první informace, že by se dnes měla spustit OTA aktualizace u Galaxy Nexusu.

Konkrétně se to má týkat pouze GSM verze a mnohé zahraniční weby nyní hlásí, že několik šťastlivců se našlo. Konkrétně se měl objevit Android 4.2 u verze Nexusu Tajku.

Zde je přímo screenshot, ale prozatím se jedná spíše o náhodný výskyt. Tudíž budeme celou situaci hlídat a pokud sami narazíte na OTA aktualizaci, tak se s námi podělte o své zkušenosti a přesné informace. Celý balík nových funkcí má mít necelých 75 MB a má například obsahovat PhotoSphere.

Aktualizováno

Nyní je tu možnost pro odvážlivce, kteří nechtějí čekat na běžný způsob. Jen musíme upozornit, že vše děláte na vlastní nebezpečí. Pro instalaci Androidu 4.2 budete potřebovat CWM nebo odemčený boatloader. Pokud se odhodláte, tak navštivte tuto stránku, kde najdete několik návodů pro aktualizaci systému. My raději počkáme na oficiální způsob.

Nyní se objevil postup na aktualizaci Nexusu 7. Opět se jedná o manuální způsob a návod naleznete zde.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Mám 4.2 na Nexu7. Mam root a unlock a v pohodě se jenom dá instal zip v cwm. Paráda, doporučuji :)

Marko Kovács

13. 11. 2012, 8:47

Az mi srdce poskocilo ked som precital nadpis :)
Napriek tomu si počkam na OTA

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim