reklama

Galaxy S 3 překonal očekávání Samsungu

Galaxy S 3 překonal očekávání Samsungu
2012-11-03T12:41:49+01:00
• 3. 11. 2012
3

Před nějakou dobou jsme mohli zachytit vyjádření a predikci ředitele IT oddělení a mobilních zařízení Samsungu Shin Jong-kyun. Ten předpovídal, že do konce roku Samsung Galaxy S III dosáhne na 30 miliónů prodaných kusů. Již po pěti měsících se tomuto modelu podařilo překonat předchozí model SGS 2.

Můžeme si připomenou, že se prodalo 20 miliónů kusů již po 100 dnech. Zřejmě byl v předpovědi velmi skromný, jelikož nyní překonal smartphone SGS 3 hranici 30 miliónů po celém světě. Nejedná se o číslo, které by se týkalo jen jednoho modelu, ale jsou zde započítány i varianty pro mobilní operátory. Do konce roku 2012 zbývají ještě 2 měsíce a celkový výsledek bude zajisté ovlivněn vánočními nákupy. Můžeme předpokládat, že se podaří překonat 40 mil., ale raději nebudu odhadovat, jak vysoké skutečně bude toto číslo, než bude uvedena na trh SGS 4. Zkusíte si tipnout?

SGS 3 si můžete připomenout v naší recenzi, nebo se podívejte na srovnání s předchozími generacemi.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Samsung už nikdy více a to ať v telefonu tak v jakékoliv jiné elektronice! U mě je Samsung totálně out a to tak taky zůstane i kdyby vyráběl pozlacený telefony!

Marek Pulpán

3. 11. 2012, 14:52

Doma máme 3 kusy, takže se není čemu divit :)

Jan Polášek

3. 11. 2012, 13:56

Docela úspěch, to jsem nepředpokládal, neboť zas tak super telefon to není (je sice fakt dobrý, ale ne zas tak úžasný), ale je vidět, že marketing udělá vše…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim