reklama

Belkin: První příslušenství s Lightning konektorem

Belkin: První příslušenství s Lightning konektorem
2012-11-06T09:04:13+02:00
• 6. 11. 2012

Společnost Belkin právě včera oznámila příchod dvou nových kusů příslušenství na trh. Ty budou určeny pouze pro zařízení Apple s novým Lightning konektorem a jedná se tak o první oficiální příslušenství od jiného výrobce než samotného Applu.

Půjde o nabíječku do automobilu a nabíjecí synchronizační dock. Na trhu by měly být k dispozici ještě v letošním roce, přesněji lze očekávat jejich příchod v polovině listopadu. Momentálně jsou pouze přijímány předobjednávky.

„Belkin byl první výrobce třetí strany, který vyvinul příslušenství pro 30pinový konektor již v roce 2003 a jsme nadšeni, že jsme opět první na trhu s řešeními pro nové Lightning konektory. Lidé touží po Lightning příslušenství a Belkin jim poskytne spolehlivý způsob, jak udržet své nové iPhony 5, iPady 4. generace, iPady mini nebo iPody touch nabité, chráněné a připravené,“ řekl Martin Avila, generální ředitel společnosti Belkin.

Nabíječka do automobilu bude stát 29,99 dolarů (tj. v přepočtu 592 Kč). Jde o její vylepšenou a zároveň nejprodávanější verzi v tenkém provedení. Jen je doplněna o Lightning kabel s přepěťovou ochranou.

Nabíjecí a synchronizační dock je kompaktní, za totožnou cenu, s vyklápěcím konektorem, odnímatelnou magnetickou základnou a kabelovým kanálem pro snadné protažení kabelu. Součástí tohoto balení není Lightning kabel, ale konektor je pouze přizpůsobený pro použití s oficiálním kabelem od Applu. Dokovací stanice navíc disponuje audio výstupem pro sluchátka a dokonce i reproduktory.

Nabíječka do automobilu – předobjednávky
Nabíjecí a synchronizační dokovací stanice – předobjednávky

Zdroj: appleinsider.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat