reklama

Zachycen mobil Sony Xperia Odin C650X?

Zachycen mobil Sony Xperia Odin C650X?
2012-10-22T08:12:23+01:00
• 22. 10. 2012
2

V tomto měsíci jsme vás informovali o nové řadě smartphonů od společnosti Sony. Měli jsme k dispozici jen pár údajů a případně kódové označení. Nikdo neočekával, že by se v brzké době objevily bližší informace nebo dokonce fotografie. Nyní se však zřejmě někomu podařilo zachytit prototyp smartphonu Sony Xperia Odin C650X.

Musíme být stále skeptičtí, jelikož je k dispozici pouze jedna fotografie a jak jsme se již přesvědčili u Xperie Nexus, podvrh může být cokoliv. V návaznosti na několik zdrojů se objevují i bližší informace o specifikacích a zdá se, že Sony chystá čtyřjádrové pádlo. Výkon by měl zajišťovat procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz. Dále se zde mluví o 2 GB RAM a přímo velkém displeji.

Ten by měl mít rozlišení  1080 x 1920 při úhlopříčce 5 palců. Tudíž se Sony vydává cestou phabletů? Netušíme, jestli zvolilo dobrou cestu, ale taky nevíme jistě, jestli se jedná o reálný mobil. Co by si tato společnost měla přichystat na rok 2013? Je Sony Xperia Odin C650X tím pravým ořechovým?

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Super, vsichni budou vyrabet poradny padla ale aby nekdo udelal poradnej foun se 4,3/4,0 displayem to ne … chjo.. nevim z jakej statistik vypliva ze vetsina uzivatelu chce vetsi a vetsi display

 Přesně tak, nevim k čemu je mi mobil, kterej nedokážu ovládat jednou rukou, nebo ho musim pořád posuvat v dlani

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim