reklama

Soutěž o Google Nexus 7 16 GB

Soutěž o Google Nexus 7 16 GB
2012-10-12T14:25:12+01:00
• 2. 10. 2012

My jsme si udělali radost novým webem. Podle reakcí z něj máte radost také, ale kdyby náhodou ne, máme tu pro vás další příležitost k jásání.

Dá se říct, že Nexus 7 se ve světě stal hitem. I u nás je o něj velký zájem, avšak nadšení kazí jeho nedostupnost. Nabízíme vám možnost, jak si čekání zkrátit – soutěží.

Chceme po vás odpovědi na čtyři jednoduché otázky. Za ně pak můžete od sponzora soutěže, eshopu Asus.as, získat zajímavé ceny.

  1. Cena Google Nexus 7 16 GB

  2. Cena ASUS O!Play MINI
  3. Cena ASUS O!Play MINI

Soutěžní formulář

Odpovědi na soutěžní otázky můžete najít v eshopu Asus.as

Soutěž ukončena.


Pravidla

1. Pořadatelem soutěže je společnost MOBILITY s.r.o. a Dotekománie.cz

2. Soutěž se koná v termínu 2.10.2012 – 11.10.2012 (23:59)

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail) a správně odpoví na soutěžní otázky. Odesláním soutěžního formuláře potvrzujete souhlas s pravidly soutěže.

5. Výherce vybereme tak, že celkový počet odpovědí bude vydělen 2 pro první místo, 4 pro druhé a 8 pro třetí místo, kde výsledné hodnoty odpovídají pořadí v jakém byly zaslány odpovědi. Výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti MOBILITY s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro interní potřeby v souladu s právními předpisy. Pouze v rámci soutěže.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim