reklama

Meizu MX2 zachycen na fotografiích

Meizu MX2 zachycen na fotografiích
2012-10-02T08:46:39+01:00
• 2. 10. 2012

Společnost Meizu o sobě dává vědět čím dál více. Ačkoliv se její smartphony sotva dostanou do našich končin, tak rozhodně umí zaujmout. Často dokáže překvapit smartphonem, který má více než příjemnou cenu a přitom velmi dobré specifikace. Tomuto popisu se zřejmě nevyhne ani Meizu MX2.

Prozatím nemáme oficiální informace, ale i tak se nejspíše jedná o celkem dobře vybavený smartphone. Dokonce se podařilo MX2 zachytit na prvních fotografiích. Tentokrát se nemusíte bát přerostlého pádla, jelikož získává displej s úhlopříčkou 4.4 palce s příjemným rozlišením 1280 x 800 pixelů. Na údajné fotografii si můžeme všimnout velmi tenkého rámečku kolem displeje, což je asi nový trend současnosti.

Srdcem novinky zřejmě bude procesor Exnos z dílny Samsungu. Konkrétně se má jednat o čtyřjádro s taktem 1,6 GHz a ponese označení 4412. Ten je vyroben 32nm výrobním procesem, a tak bude potřebovat více energie. Bohužel baterie dosahuje na kapacitu 1930 mAh. O systému se toho ví poměrně málo, ale už nyní se spekuluje, že se bude jednat o FlyOS, který je založen na Androidu 4.1 Jelly Bean. Vše bude podpořeno 2 GB RAM a v základu najdete také 8MPx zadní kameru. Dostupnost je hlášena na začátek roku 2013 a předpokládá cena je 470 dolarů.

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim