reklama

Sony: Kdo se dočká Jelly Bean a kdo ne?

Sony: Kdo se dočká Jelly Bean a kdo ne?
2012-10-20T15:50:27+01:00
• 20. 10. 2012
2

Začněme špatnou zprávou, která se týká všech majitelů loňských Xperií. Oficiální stanovisko Sony je, že tyto modely nedostanou upgrade na Android 4.1. Ovšem tím samozřejmě nekončí podpora těchto telefonů a i nadále pro ně budou dostupné firmwary opravující chyby.

Teď jsou na řadě letošní kousky, které mají jistotu, že se budoucího aktualizování na nový systém dočkají, ale je tu jeden zádrhel. Ani agent 007 nepomůže tomu, aby jeho telefon Xperia T dostal Jelly Bean ještě letos. Oficiální zprávy hovoří o tom, že to bude někdy na přelomu února příštího roku, kdy už je dost pozdě. Od tohoto měsíce začne Sony aktualizovat všechny své modely roku 2012.

Zdroj: blogs.sonymobile.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Jaroslav Dušek

20. 10. 2012, 17:31

Já jsem vlastníkem Xperie S a tato správa mě teda docela zaskočila když sem ji poprvé viděl ale na druhou stranu doufám že když je eSko zařazeno v google phone tak mám malou možnost že budu snad dostávat aktualizace přímo od GOOGLU a to samozřejmě čistý android. Tak jenom doufám a očekávám že to google a sony myslely vážně a že se také dočkám oficiální podpory a ne jako u Sony!! 

Tom Zenkner

21. 10. 2012, 13:36

xda-developers je jasná volba :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim