reklama

Facebook představil nový Android Developer Central

Facebook představil nový Android Developer Central
2012-10-20T15:09:44+01:00
• 20. 10. 2012

Facebook  je ve spojení s operačním systém Android již delší dobu nevyzpytatelnou věcí. Ačkoliv jejich aplikace pro Android zařízení s narůstajícím časem značně upadá, tak to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy. Jak Mark Zuckerberg před časem slíbil, pojítko mezi Facebookem a Androidem začíná pomalu vzkvétat.

Jestliže postrádáte ve Facebookové aplikaci některé základní funkce, nebo rovnou její rozhraní pro tablety, můžeme vás částečně uklidnit informací, která byla v těchto dnech vypuštěna. Faceboook představil nové SDK pro Android, díky kterému bude pro vývojáře snazší podporovat a distribuovat vlastní internetové aplikace a zároveň se dočkají lepší sociální integrace či zpětné kompatibility se staršími verzemi SDK.

Spolu s touto novinkou přichází několik nových funkcí:

Friend Picker – umožní lidem označit své přátele v otevřené grafické akci nebo najde další lidi, kteří naistalovali vaši aplikace.
Places Picker – ukazuje nejbližší místo pomocí předem přizpůsobených lokalit.
Profil Picture – řídí zobrazení profilové fotografie pro libovolný Facebook objekt včetně lidí, míst a věcí
Login – kontrola zjednodušení ovládání uživatelské identity a oprávnění aplikací

Facebook Android Developer Central je rozhraní určené pro vývojáře, kteří chtějí zaintegrovat funkce Facebooku do vlastních aplikací. Zde mají možnost získat první kroky, návody, nastavení, různé dokumenty a ukázkový kód. Více informací hledejte již na jejich webových stránkách.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim