reklama

Facebook představil nový Android Developer Central

Facebook představil nový Android Developer Central
2012-10-20T15:09:44+01:00
• 20. 10. 2012

Facebook  je ve spojení s operačním systém Android již delší dobu nevyzpytatelnou věcí. Ačkoliv jejich aplikace pro Android zařízení s narůstajícím časem značně upadá, tak to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy. Jak Mark Zuckerberg před časem slíbil, pojítko mezi Facebookem a Androidem začíná pomalu vzkvétat.

Jestliže postrádáte ve Facebookové aplikaci některé základní funkce, nebo rovnou její rozhraní pro tablety, můžeme vás částečně uklidnit informací, která byla v těchto dnech vypuštěna. Faceboook představil nové SDK pro Android, díky kterému bude pro vývojáře snazší podporovat a distribuovat vlastní internetové aplikace a zároveň se dočkají lepší sociální integrace či zpětné kompatibility se staršími verzemi SDK.

Spolu s touto novinkou přichází několik nových funkcí:

Friend Picker – umožní lidem označit své přátele v otevřené grafické akci nebo najde další lidi, kteří naistalovali vaši aplikace.
Places Picker – ukazuje nejbližší místo pomocí předem přizpůsobených lokalit.
Profil Picture – řídí zobrazení profilové fotografie pro libovolný Facebook objekt včetně lidí, míst a věcí
Login – kontrola zjednodušení ovládání uživatelské identity a oprávnění aplikací

Facebook Android Developer Central je rozhraní určené pro vývojáře, kteří chtějí zaintegrovat funkce Facebooku do vlastních aplikací. Zde mají možnost získat první kroky, návody, nastavení, různé dokumenty a ukázkový kód. Více informací hledejte již na jejich webových stránkách.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim