reklama

Navoňte si iPhone!

Navoňte si iPhone!
2012-10-20T17:39:45+01:00
• 20. 10. 2012

Trh, především ten asijský, je krom těch běžně používaných gadgetů plný i těch neužitečných. Nyní se objevil další z této řady, který má potěšit vaše čichové orgány.

Japonská společnost  Chaku Perfume, která vyrábí parfémy vytvořila doplněk k iPhonu, který vám umožní poslat doušek vůně na jiný iPhone. Tento doplněk má i vlastní aplikaci, přes kterou můžete svému známému, jenž také tuto „vymoženost“ vlastní, poslat dávku vůně. Gadget samozřejmě umožňuje si ovonět i vlastní iPhone.

Tato hračka je upravena pro 30pinový port a tudíž si ho uživatelé nového iPhonu 5 neužijí. Po zapojení do telefonu a zapnutí aplikace je tato věcička připravena k použití a Vám už jen stačí klikat, čímž vypustíte malý doušek vůně.

Toto vonítko stojí 63 dolarů, což je celkem dost. Zatím se ale neví, jak funguje doplňování této věcičky, nebo kolik bude doplnění stát. Co však můžeme říci s jistotou, že to není jako toner do tiskárny, který si vyměníte, nebo necháte doplnit.

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim