reklama

Herní tablet Razer Fiona jde do výroby

Herní tablet Razer Fiona jde do výroby
2012-10-05T10:10:23+01:00
• 5. 10. 2012
1

Na veletrhu CES v Las Vegas nepředstavují firmy pouze nadcházející modely, které ovládnou další Vánoce. Dost často se zde objevují i koncepty, které si spíše hledají svou cestu. Ačkoliv mnohdy zůstanou v podobě několika prototypů, občas se nakonec dostanou do výroby. Jedním takovým příkladem může  být projekt Fiona od společnosti Razer.

Tento koncept právě debutoval na veletrhu CES, kde ještě obsahoval Windows 7. Nikdo nečekal, že by se mohl setkat s úspěchem, který zaznamenal sám CEO společnosti Min-Liang Tan. Když vložil první obrázky projektu Fiona na svůj Facebook, během 7 dnů získal 10 000x „to se mi libí“. Tato reakce ho celkem zaskočila, a proto se zřejmě nakonec rozhodl k odvážnému kroku. Svůj záměr zveřejnil na Twitter účtu.

Zatím se jedná pouze o plány a neznáme ani datum uvedení na trh. Zatím víme, že bude obsahovat Windows 8. Bohužel další specifikace jsou nejasné a sama firma zatím vybírá mezi několika variantami. Je možné, že nakonec vzniknout dvě verze. Jedna bude obsahovat W8 RT s ARM architekturou a druhá získá plnohodnotný systém s Core i7. Nechme se překvapit. Co říkáte na myšlenku tohoto herního tabletu?

Zdroj: anandtech.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Igor Ďurček

5. 10. 2012, 15:04

Zaujimave…uvydosa kolko to bude stat… :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim