reklama

BarevnĂ˝ iPhone 5 aneb jak by mohl vypadat

BarevnĂ˝ iPhone 5 aneb jak by mohl vypadat
2012-10-07T10:01:08+01:00
• 7. 10. 2012
1

Apple představil a zahájil úspěšný prodej iPhonu 5. Jak jsme již zvyklí, tak jej nabízí ve dvou barevných variantách. Toho si všimla Nokia a vytvořila reklamu, která si právě utahuje z této omezené nabídky. Sama ve své reklamě ukazuje, že mobily nemusejí být černobílé. Je zde ovšem otázka, jestli barva smartphonu rozhoduje při jeho výběru. Nyní se sami podívejte na reklamu Nokie, jak si utahuje z iPhonu a z jeho zákazníků.

 Celkem dost lidí již napadla myšlenka, proč se vlastně Apple nepustí do jiných barevných kombinací, ale zde jsou jasné důvody, které sama firma nepřekročí. Můžeme si všimnout, že jediný způsob, jak mít odlišný iPhone, je zakoupení nějakého barevného obalu. Naštěstí existuje společnost, která se hodlá pustit do barvení iPhonů 5. Nyní se podívejte na první rendery jejich zpracování.

Která barevná kombinace se vám líbí? Nebo raději koupíte barevný ochranný obal? Za sebe říkám, že modrá varianta má něco do sebe a červená by se mohla zalíbit něžnému pohlaví.

Zdroj: mendmyi.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Radim Václav Mihalik

7. 10. 2012, 10:38

Barva je až to poslední, co bych na novém telefonu vybíral. Navíc mě osobně se nelíbí konkrétní barva třeba věčně, spíše bych volil barevný obal než barevný mobil :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim