reklama

Nové Vertu modely aneb luxus v modrém převleku

Nové Vertu modely aneb luxus v modrém převleku
2012-10-07T00:17:31+01:00
• 7. 10. 2012
2

Výrobce luxusních mobilních telefonů Vertu, ve spolupráci s firmou Italia Independent, rozšířil svou nabídku o dvojici nových zařízení, která nesou označení Constellation Blue a Constellation Quest Blue a jsou protentokrát obě v modrém provedení. Co od nich očekávat kromě vysoké ceny?

Constellation Blue je zaměřen především na pisálky, jelikož disponuje QWERTY klávesnici. Druhý telefon Constellation Quest Blue má klasickou konstrukci s dotykovou obrazovkou. Jak je zvykem u telefonů této značky, jsou obě zařízení vyráběna ručně, a to s použitím luxusních materiálů. V tomto případě najedeme u obou telefonů například modrá uhlíková vlákna, modrý křišťálový safír, pogumovanou kůži či nerezovou ocel.

  • Specifikace Constellation Blue:

Váha: 155 g
Tloušťka: 12 mm
Displej: 3,5palcový nHD AMOLED
Fotoaparát: 8 MPx
Interní paměť: 32 GB
Další vlastnosti: 3G, Wi-Fi, GPS, FM rádio.

  • Specifikace Constellation Quest Blue:

Váha: 170 g
Tloušťka: 13 mm
Displej: 4,6palcový VGA
Interní paměť: 4 GB
Další vlastnosti: Wi-Fi, Bluetooth

Jako obvykle oba telefony nabízí službu Vertu Concierge a exkluzivně také můžete získat vyzvánění, které je nahráno Londýnským symfonickým orchestrem. Jestliže někoho z vás zajímá cena jednoho či druhého modelu, tak vás zklameme, jelikož nebyly doposud vydány žádné bližší informace. Ty zřejmě bude možné získat pouze v případě vážného zájmu přes přímý kontakt se společností Vertu, ale z předchozích zkušeností bych si dovolil tvrdit, že obě ceny budou atakovat 200tisícovou hranici.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Igor Ďurček

7. 10. 2012, 0:47

Preboha preco kazde Vertu vyzera tak hnusne…to tam nemaju nejakeho dizajnera ktory nieje schizofrenik… :-(

To není desing toto je desing :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim