reklama

Asus se pustí do výroby smartphonů

Asus se pustí do výroby smartphonů
2012-10-18T14:35:42+01:00
• 18. 10. 2012
4

Asus je dnes znám jako výrobce, který se nebojí atypických zařízení. Prvním takovým byl Transformer, který překvapil hlavně konstrukcí. Následovalo několik dalších úspěšných modelů a prakticky vytvořil samostatnou kategorii zařízení.

Jako další úspěch můžeme brát Padfone a hlavně jeho druhou generaci. Byť se toto zařízení ještě neprodává, tak mnozí redaktoři po celém světě tvrdí, že se opravdu povedlo. I u nás jsme se dočetli v komentářích od čtenářů, že by se jim líbí i samostatný Padfone 2 bez dokovacího tabletu.Při představení této novinky se novináři zeptali viceprezidenta Bensona Lin, jestli se Asus pustí do výroby a prodeje samostatných smartphonů. Odpověď je jednoduchá, a tak ji nebudeme ani překládat.

„Yes, why not?“

Jednoduché sdělení, které mě potěšilo. Za sebe mohu říct, že Padfone 2 (mobil) se po designové stránce povedl. Samotná společnost si také uvědomuje, že v současnosti je na trhu velmi silná konkurence. K tomu navíc dodává, že vývoj druhé generace Padfonu trval dva roky a samostatná linie mobilů by vyžadovala větší úsilí. Měl by podle vás Asus zkusit prodávat samostatné mobily?

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Igor ÄŽurÄŤek

18. 10. 2012, 16:56

Urcite je menej upraveny ako od Samsungu ci HTC… :-)

Igor ÄŽurÄŤek

18. 10. 2012, 15:39

Pokial bude dobre nastavena cena a cisty android bude to parada… :-)

Jan HaviÄŤ

18. 10. 2012, 16:05

Podle videí o Padfonu 2 si nemyslím, že by byl android uplně čístý. Osobně mi nevadí ani upravený android. Stejně tam zapínám Apex Launcher. Vadí mi zpožděné aktualizace.

Jan HaviÄŤ

18. 10. 2012, 15:25

Určitě. Asus dělá precizní notebooky. A myslím si, že i jak je vidět na Padfonu 1 a 2, dokázali by vyrobit zařízení přitažlivé vzhledem i parametry. Prodávat se Padfone 2 samostatně, tak podle mého názoru spousta lidí koupí i samotný telefon bez dokovací stanice.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim