reklama

Alcatel: Nový 7palcový One Touch T10 tablet

Alcatel: Nový 7palcový One Touch T10 tablet
2012-10-08T15:37:36+01:00
• 8. 10. 2012

Trh s tablety stále závratným tempem roste a zařízení se stávají mnohem cenově dostupnější. Vzorovým příkladem může být takový Google Nexus 7 nebo Kindle Fire. Další společností, která oznámila nový produkt zaměřený právě na tuto část trhu, je Alcatel a jejich tablet One Touch T10.

Zatímco většina špičkových společností se snaží nabízet lepší specifikace, nebo výrazně nižší cenu, u Alcatelu zatím nejsou zcela známy plány na tomto poli. Cenová politika hraje v dnešní době významnou roli, a pokud nahlédneme na specifikace samotného Alcatelu One Touch T10, tak by pro potřebný úspěch nesměla být přemrštěná na tak přesyceném trhu.

Specifikace – Alcatel One Touch T10:

Displej: 7-palcový
Rozměry: 190 x 117,6 mm
Rozlišení: 800 x 480
Procesor: Jedno-jádrový ARM Cortex A8 o frekvenci 1 GHz
Paměť RAM: 1 GB
Interní paměť: 4 GB (rozšířitelná až na 32GB pomocí MicroSD)
Přední kamerka: 0,3 MPx
Baterie: 3000 mAh
OS: Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Další vlastnosti: Wi-Fi, MicroUSB, 3,5 sluchátkový jack

Prozatím na první pohled ničím oslňující tablet, kterých najdete po zahraničních online e-shopech plno, a to cenově se pohybující kolem 80 dolarů (1 527 Kč). Pro Alcatel to znamená jediný krok – nasadit výrazně nižší cenu oproti konkurenci, aby vůbec tento tablet něčím vynikl.

Možná jedinou výhodou oproti mnoha neznámým a levnějším tabletům může být certifikace zařízení společností Google. Marketingové materiály Google Play na propagačních fotografiích tomuto faktu zatím nasvědčují, ale žádné další podrobnosti o přiloženém softwaru nejsou v současné době známy.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim