reklama

Alcatel: Nový 7palcový One Touch T10 tablet

Alcatel: Nový 7palcový One Touch T10 tablet
2012-10-08T15:37:36+01:00
• 8. 10. 2012

Trh s tablety stále závratným tempem roste a zařízení se stávají mnohem cenově dostupnější. Vzorovým příkladem může být takový Google Nexus 7 nebo Kindle Fire. Další společností, která oznámila nový produkt zaměřený právě na tuto část trhu, je Alcatel a jejich tablet One Touch T10.

Zatímco většina špičkových společností se snaží nabízet lepší specifikace, nebo výrazně nižší cenu, u Alcatelu zatím nejsou zcela známy plány na tomto poli. Cenová politika hraje v dnešní době významnou roli, a pokud nahlédneme na specifikace samotného Alcatelu One Touch T10, tak by pro potřebný úspěch nesměla být přemrštěná na tak přesyceném trhu.

Specifikace – Alcatel One Touch T10:

Displej: 7-palcový
Rozměry: 190 x 117,6 mm
Rozlišení: 800 x 480
Procesor: Jedno-jádrový ARM Cortex A8 o frekvenci 1 GHz
Paměť RAM: 1 GB
Interní paměť: 4 GB (rozšířitelná až na 32GB pomocí MicroSD)
Přední kamerka: 0,3 MPx
Baterie: 3000 mAh
OS: Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Další vlastnosti: Wi-Fi, MicroUSB, 3,5 sluchátkový jack

Prozatím na první pohled ničím oslňující tablet, kterých najdete po zahraničních online e-shopech plno, a to cenově se pohybující kolem 80 dolarů (1 527 Kč). Pro Alcatel to znamená jediný krok – nasadit výrazně nižší cenu oproti konkurenci, aby vůbec tento tablet něčím vynikl.

Možná jedinou výhodou oproti mnoha neznámým a levnějším tabletům může být certifikace zařízení společností Google. Marketingové materiály Google Play na propagačních fotografiích tomuto faktu zatím nasvědčují, ale žádné další podrobnosti o přiloženém softwaru nejsou v současné době známy.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim