reklama

Field Trip: cestovní průvodce od Googlu

Field Trip: cestovní průvodce od Googlu
2012-09-28T13:05:49+02:00
• 28. 9. 2012

Google vypustil do světa (rozumějte do USA) novou aplikaci s názvem Field Trip. Měla by sloužit k objevování nových míst v okolí. Běží na pozadí a na základě vaší polohy nabízí zajímavosti, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Aplikace je již na Play Store, ale užívat si ji mohou pouze obyvatelé USA. Cílem Field Tripu je upozornit uživatele mobilního zařízení na místo, které by určitě neměl  vynechat při svém výletu. Pokud se k takovému místu přiblížíte, aplikace sama vyhodí kartu s užitečnými informacemi. Pokud máte na hlavě sluchátka, je dokonce schopna vám zobrazený text přečíst.

Field Trip, jak je uvedeno v popisu na Play Store, vám umožní pohybovat se po navštíveném místě, jako byste byli místní. Díky různým zdrojům vám dovede nabídnout oblíbené restaurace, obchody, hudební kluby a další. Zajímavosti, které navštívíte, můžete hodnotit palcem nahoru, nebo dolů. Tím řeknete algoritmům v aplikaci, co vám má příště nabídnout přednostně a co raději vynechat.

Pokud si chcete udělat představu, jak aplikaci chápe Google, můžete se podívat na reklamu, kterou k Field Tripu vydal.

A pokud jste v Americe, nebo se tam chystáte, nainstalujte si aplikaci z Play Store a dejte nám vědět, co na ní říkáte.

Zdroj: Play Store

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim