reklama

Lenovo LePhone K860: čtyřjádrový tabletofon

Lenovo LePhone K860: čtyřjádrový tabletofon
2012-08-18T09:27:47+01:00
• 18. 8. 2012

Lenovo před pár dny uvedlo nový telefon nadměrné velikosti. Mohlo by jít o dobrého konkurenta pro nadcházející novinku od Samsungu, Galaxy Note II, nebo třeba pro chystaný kousek od HTC.

Jeho srdcem bude čtyřjádrový procesor od Samsungu. Konkrétně půjde o Exynos 4412, který je součástí třeba Samsungu Galaxy S III. Takt zůstane nezměněn, a tudíž každé jádro bude mít maximální výkon 1.4 GHz. RAM tohoto tabletofonu je o velikosti 1 GB, vestavěná paměť bude mít kapacitu 4 GB. Nebude chybět zadní 8Mpx kamera, vpředu potom nalezneme kamerku s rozlišením 2 Mpx.

Displej je opravdu veliký, má rovných 5″ a jde o IPS HD LCD. Telefon bude vybaven Androidem ve verzi 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) a zřejmě se dočká aktualizace na Jelly Bean. K těmto specifikacím je potřeba dostatečného množství energie, kterou mu bude dodávat baterie o kapacitě 2250mAh. Rozměry telefonu nebudou nijak výjimečné – 143.6mm x 74.5mm x 9.6mm a jeho hmotnost se bude blížit Galaxy Note – 185 gramů.

V Číně by se měl objevit koncem srpna, ale zatím nevíme, kdy bude dostupný na evropském trhu. Cena zatím není známa.

Zdroj: pocketandroid.net

Aktualizováno:

Nyní se objevila první cenovka tohoto smartphonu a v přepočtu vychází na 345 dolarů. Rozhodně se jedná o velmi zajímavou cenu. Pokud se dramaticky nezmění pro evropský trh, tak by se toto „pádlo“ mohlo setkat s úspěchem.

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim